WIRPLAST – nowoczesne przedsiębiorstwo z tradycjami

WIRPLAST sięga tradycją do 1994 roku – to wtedy, w Babienicy na Górnym Śląsku rozpoczęliśmy tworzenie naszego przedsiębiorstwa. Od ponad ćwierć wieku produkujemy akcesoria dachowe i kominki wentylacyjne, stale zajmując się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań. Wraz z biegiem lat, z małej firmy przeobraziliśmy się w potęgę przemysłu wentylacyjnego, która nosi obecnie miano lidera branży w kraju i wiodącego producenta w skali Europy.

WIRPLAST – JAKOŚĆ RÓWNA SIĘ SUKCES. pdf

Co przyczyniło się do tak dynamicznego rozwoju?

Doskonała jakość asortymentu
Aby ją zapewnić, w procesie wytwarzania wykorzystujemy jedynie najwyższej klasy materiały. Dzięki temu, każdy nasz Klient otrzymuje długotrwały i niezawodny produkt, pozwalający cieszyć się zawsze świeżym powietrzem we własnym domu.

Nowoczesna technologia
Nie boimy się wdrażać nowych rozwiązań technologicznych – w końcu to one umożliwiają postęp i rewolucyjność naszych produktów. Wytwarzanie realizujemy z użyciem najnowszej generacji, wysokowydajnych linii produkcyjnych, które co roku poddawane są innowacjom. Zaawansowane maszyny sprawnie produkują wysokiej jakości produkty, wykonane niezwykle precyzyjnie nawet pod względem najdrobniejszych detali.

Niepowtarzalna estetyka
Nasze systemy nie tylko spełniają wszelkie wymogi norm prawnych, gwarantując wydajność pracy, ale i świetnie wyglądają. Dbamy, aby dzięki estetycznemu wykonaniu stanowiły wyjątkową ozdobę dachu Twojego domu. Nasze modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala łatwo znaleźć produkt idealnie pasujący do Twojego dachu.

Rozwijamy się dla Was
Stale rozwijamy infrastrukturę naszego przedsiębiorstwa, aby móc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Dwa nowoczesne magazyny umożliwiły rozszerzenie asortymentu oraz sprawną dostawę towaru na terenie całego kraju w ciągu 24/48 godzin. Nie zapominamy przy tym o doradztwie – zespół doświadczonych specjalistów z przyjemnością pomoże dobrać odpowiedni, zgodny z oczekiwaniami produkt. Szeroka oferta doskonałej jakości artykułów w połączeniu z powyższym sprawiają, że z naszych usług zadowoleni są nawet najbardziej wymagający Klienci.

Nie tylko kominki wentylacyjne…

Pragnąc rozszerzyć ofertę firmy i uczynić ją bardziej kompleksową, kilka lat temu wdrożyliśmy produkcję uszczelniaczy butylowych. Butyl to wyjątkowo uniwersalny materiał, znajdujący wiele zastosowań między innymi w dekarstwie, budownictwie i przemyśle motoryzacyjnym. Zachowuje on właściwości elastyczne przez wiele lat, dobrze przylega do różnego rodzaju powierzchni, a także wykazuje doskonałe parametry wodo- i paroszczelności.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej produktom butylowym

Zostań naszym Dystrybutorem

dzięki naszym produktom Klienci cieszą się w swoich wnętrzach
czystym powietrzem i rodzinną atmosferą
0 %
polskiego kapitału
0 lat
doświadczenia
0 h
czas dostawy
0 +
partnerów handlowych
0
dostawa bezpłatna powyżej 300,00 zł
0
powierzchni magazynowej
Nasze
przedstawicielstwa
w Europie
Kontynentalny i ogólnoświatowy rozwój
Wysoka pozycja na rynku nie sprawia, że spoczywamy na laurach. Wręcz przeciwnie – wszystkie nasze działania mają na celu wyjście naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Konsumentów, również tych zagranicznych. W ramach ekspansji na rynku europejskim, w latach 2010-2012 utworzone zostały trzy odnogi firmy WIRPLAST, zajmujące się sprzedażą eksportową do większości państw kontynentu. Obecnie stale zwiększamy obszar działalności, rozpoczynając współpracę z USA, Kanadą i Australią.