AlubutylFix®Professional – jeszcze grubsza i bardziej wytrzymała warstwa aluminium!

02.08.2023 r.
Obraz wyróżniający - AlubutylFix®Professional – jeszcze grubsza i bardziej wytrzymała warstwa aluminium!

BUTYL 100% – NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USZCZELNIACZ BUTYLOWY SZEROKIEGO ZASTOSOWANIA dedykowany do elementów wymagających pilnego uszczelnienia.

Cieszy się ponadprzeciętną popularnością w wielu dziedzinach, takich jak:

  • BUDOWNICTWO
  • MOTORYZACJA
  • DEKARSTWO
  • ŁODZIE
  • AGD

Produkt  stosuje się do napraw, wypełnień czy uszczelnień sanitarnych rynien, dachów, kominów, obudów, spoin, rur, betonu, zbiorników, okien i fasad, układów wentylacyjnych, dylatacji i wielu innych elementów. Uszczelniacz również zastępuje lub uzupełnia obróbki blacharskie, w tym obróbki okien dachowych, lukarn, kominów spalinowych i wentylacyjnych, świetlików, włazów, okapów, rynien koszowych, krawędzi dachów, balkonów, tarasów, ogniomurów itp. Może być również używany do połączeń pokryć dekarskich z papy, gontów bitumicznych, czy płyt bitumicznych. Sprawdzi się również do uszczelniania parapetów zewnętrznych, rynien, rur spustowych, kadłubów łodzi, przyczep campingowych, połączeń blachy profilowanej (w tym aluminiowej i miedzianej), konstrukcji stalowych (np. panelowe płyty warstwowe akustyczne, osłonowe, termoizolacyjne), izolacji szkieletowych konstrukcji drewnianych (np. szklarnie, werandy, altany, architektura ogrodowa), czy też naroży tarasów. Taśmy można też użyć w celu naprawy silosów, kontenerów czy donic ogrodowych, szczególną popularnością cieszy się w branży samochodowej. Właściwości wodo- i paroszczelne sprawiają, że doskonale uszczelnia elementy karoserii i zapobiega powstawaniu korozji. Świetnie sprawdza się również do tłumienia drgań i dźwięków.

Taśma butylowa jest wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne i nie traci swoich właściwości z upływem czasu. Butyl jest niepodatny na działanie kwasów, zasad, grzybów, pleśni i procesu korozji. Produkt silnie przywiera do wielu rodzajów materiałów o różnych podłożach, zarówno gładkich jak i porowatych, wewnątrz i na zewnątrz, a jednocześnie pozostaje trwale plastyczny i lepki.

 

  KLIKNIJ I SPRAWDŹ  –  DOSTĘPNE PRODUKTY