Warunki i koszty dostawy

Warunkiem dostawy jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym oraz ustalenie rodzaju płatności.

Koszty dostawy

Staraliśmy się stworzyć dla Państwa najbardziej przejrzyste zasady dotyczące kosztów transportu:
1. Opłata za dostawę na terenie Polski wynosi 18,00 zł netto/22,14 zł brutto za jedną paczkę. W przypadku zakupów na kwotę wyższą niż 300 zł netto dostawa gratis.

Dostawa zamówienia

1. Dostawa realizowana jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS na adres wskazany w zamówieniu. Wysyłki do innego kraju jak Polska, możliwe są po dokonaniu dodatkowej opłaty. W tym celu należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.
2. Wszelkie zmiany adresu w trakcie realizacji zamówienia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową. Prosimy o zawarcie numeru zamówienia w tytule.
3. Informujemy, iż zmiana adresu wysłanego już zamówienia nie jest możliwa.
4. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne dane podane przez Kupującego, które mogą uniemożliwić dostarczenie towaru.
5. Firma kurierska podejmuje 2 próby doręczenia towaru. Po tym fakcie towar zostaje odesłany do Sprzedającego. Ponowne dostarczenie towaru na życzenie Kupującego jest dodatkowo płatne.

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy

Czas wysyłki zamówienia jest widoczny przy każdym produkcie w naszym sklepie. Jego długość mierzymy w dniach roboczych liczonych od poniedziałku do piątku bez dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas dostawy to czas, w którym przesyłka jest w rękach firmy kurierskiej. Czas dostawy wynosi zwykle 24-72h, a dla palet powyżej 31,5 kg to zwykle 2-3 dni robocze.